KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10161060
nr 1016 1060
Etsning
signerad, Hötorget, motivet: 28x35
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2016
kl 20:20:00
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr